Chcem zaslať príspevok…

Vážený čitateľ, ak ste sa dostali na túto stránku, znamená to, že rozmýšľate o zdieľaní svojich myšlienok prostredníctvom nášho blogu Protector Populi, znamená to, že máte skúsenosť, či už pozitívnu alebo negatívnu, o ktorej si myslíte, že môže byť prospešná aj iným ľudom, našej spoločnosti. Možno aj Vy prispejete k odstráneniu spoločenských neduhov v našej spoločnosti. Alebo patríte k skupine odborníkov, elite národa, vedcom, ktorí hľadajú možnosti publikovania bez anonymných recenzii anonymnými recenzentami bez platenia poplatkov.

Možno sa práve teraz chystáte prekročiť deliacu čiaru od čitateľa k autorovi článku. Neváhajte a podeľte sa o svoje myšlienky s nami a verejnosťou.


Pokiaľ máte napísaný príspevok, môžete ho zaslať na mailovú adresu redakcia@protectorpopuli.sk vrátane fotografií, či grafov.


GDPR

Vedzte však prosím, že zodpovedáte za vecnú stránku obsahu článku a za pravdivosť poskytnutých faktov, hlavne, ak sa článok týka konkrétnych ľudí, či právnických osôb. Zaslaním a prípadným uverejnením článku Vám nevzniká nárok na honorár.

Vyhradzujeme si právo, aby redakčná rada mohla rozhodnúť o vydaní, či nevydaní Vášho príspevku.

S úctou

Vaša redakcia Protector populi